Vyhledat

Skupina D+H Mechatronic

D+H Mechatronic AG je rodinný podnik, který více než 50 let určuje trend, který stanoví, jakým směrem bude směřovat trh se systémy pro odvod kouře a tepla a přirozeného větrání. Společnost D+H je jedničkou v Německu, a na mezinárodní úrovní patří mezi přední světové firmy ve svém oboru. Výrobní závod v Ammersbek využívá nejmodernější technologie, aby zkoumat, vyvíjet a vyrábět vysoce kvalitní zařízení. D+H se aktivně podílí na vytváření norem a standardů v oblasti systémů odvodu kouře a tepla.

D+H Mechatronic
Obr. Centrála skupiny D+H v německém Ammersbek

 
Stručně o skupině D+H:

  • Status: přední dodavatel řešení pro systémy odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání
  • Začátek podnikání: firma byla zřízena v roce 1968 Hennerem Dingfelderem a Klausem Hadlerem (DH) v Hamburku
  • Představenstvo: Dirk Dingfelder, Christoph Kern
  • Zaměstnanci: cca 250 zaměstnanců v Německu, přes 500 po celém světě
  • Dceřiné společnosti: D+H Deutschland GmbH (Německo), BK-Factory GmbH (Německo), Dyer Environmental Controls Ltd (Velká Británie), D+H Österreich GmbH (Rakousko), D+H Polska sp. z.o.o. (Polsko), Dingfelder + Hadler Portugal Lda. (Portugalsko), ООО Д+Х Руссланд (Rusko), D+H Lumex A/S (Dánsko), D+H Sverige AB (Švédsko)
  • Skupina globálně: cca 130 obchodních partnerů a servisů v 50 zemích
  • Standardy řízení: systém managementu kvality dle normy DIN EN ISO 9001

Rozvoj skupiny

Historie společnosti D+H začala v roce 1968, kdy bylo vypracováno první zařízení pro odvod kouře s elektrickým pohonem. V průběhu let se postupně rozvíjela: od výrobce inovativních zařízení, až do dodavatele komplexních řešení a složitých systémů pro odvod kouře a přirozeného větrání. Díky tomu se skupina D+H vyšplhala na vedoucí pozici, pokud jde o inovace a tempo vývoje.

Globální síť 

Naším stálým cílem je být kontaktním místem pro zákazníky a díky odborným znalostem pomáhat jim čelit výzvám, na které naráží během realizace projektů. Daří se nám tento cíl uskutečnit důsledným přístupem k trhu, službám a zákazníkům. Pro zajištění komplexního řešení v rámci systému odvodu kouře a přirozeného větrání, poskytujeme přistup ke globální síti přibližně 130 vysoce kvalitních servisních a obchodních partnerů ve více než 50 zemích.