Vyhledat

Systémy přirozeného větrání

Požární větrání má za úkol odvod kouře a tepla vzniklého při požáru objektu. Úkolem centrály je řízení, kontrola a napájení zařízení v rámci takového systému.

Stránky

REM 42 snímač deště na 24 V DC

Snímač deště pro použití v systémech s napájením 24 V DC. Má vyhřívanou plochu snímače a systém pro ukládání signálu po dobu 2 minut. 

GVL 8408-M centrální jednotka větrání

Větrací centrála s napájením 24 V DC ovládající pohony, která se používá v systémech přirozeného větrání. Obsluhuje pět větracích soustav s maximálním celkovým proudem procházejícím pohony 8 A (použitím modulu GME 83 se rozšíří do šesti soustav). Ovládání pomocí tlačítek větrání nebo vnějších zařízení. 

RCR 11-4 ovládač pro dálkové ovládání

Čtyřkanálový ovladač pro dálkové ovládání pohonů a modulů D+H. Frekvence přenosu 868 MHz, dosah až 100 m na volném prostranství. 

GVL 8301-K V2 Větrací centrála

Větrací centrála s napájením 24 V DC ovládající pohony (také s funkcí TMS+), která se používá v systémech přirozeného větrání. Obsluhuje jednu větrací soustavu s celkovým proudem do 1 A procházejícím pohony. Ovládání pomocí tlačítek větrání nebo vnějších zařízení. 

VRS 10 snímač deště na 24 V DC

Kompaktní snímač deště pro použití v systémech s napájením 24 V DC. Má vyhřívanou plochu snímače a systém pro ukládání signálu po dobu 2 minut. 
 
 

LT 84-A nástěnné vodotěsné tlačítko větrání

Nástěnné ovládací tlačítko větrání se zvýšeným stupněm krytí, k soustavám větrácích zařízení v rámci větrácích systémů. 

RCT 003-11-U modul vysílače dálkového ovládání

Modul dálkového vysílače pro bezdrátové ovládaní zařízení společnosti D+H pomocí nástěnných tlačítek nebo vazebního relé. Frekvence přenosu 868 MHz, dosah až 100 m na volném prostranství. 

PS-VE1 síťový adaptér

Řídicí síťový adaptér s napájením 24 V DC ovládající pohony, který se používá v systémech přirozeného větrání. Celkový proud připojených k němu pohonů je 1 A. K ovládání vyžadují dodatečné tlačítko větrání LT 84 U-V, nebo LT 43-U-PL.

GVL 8401-K-RC V2 větrací centrála

Větrací centrála s napájením 24 V DC ovládající pohony (také s funkcí TMS+), která se používá v systémech přirozeného větrání. Obsluhuje dvě větrací soustavy s maximálním procházejícím pohony celkovým proudem 1 A. Může se ovládat pomocí tlačítek větrání, vnějších zařízení nebo prostřednictvím zabudovaného rádiového přijímače. 

SLT 42-U-PL podomítkové tlačítko větrání se zámkem a LED hlásičem

Podomítkové tlačítko větrání se zámkem a LED hlásičem, pro ovládání soustavy větrácích zařízení v rámci větrácích systémů. 
 

Stránky

Systémy přirozeného větrání zahrnují mj.: pohony oken, centrální jednotku požárního odvětrání, tlačítka k ručnímu spuštění systému požárního odvětrání, síťové adaptéry, snímače povětrnostních údajů a zařízení pro řízení chodu oken. Tyto prvky umožňují automatizovat chod oken, což nejen zvyšuje pohodlí, ale také efektivitu cirkulace vzduchu uvnitř budovy. Pohony D+H se mohou použit u všech typů vyplní stavebních otvorů – jako pohony plastových, hlinkových a dřevěných oken. Okenní pohony jsou perfektním řešením problémů s otevíráním těžce dostupných oken a velkoplošných prosklení. Dle potřeby lze ovládat chod oken pomocí tlačítka, ovládače nebo mobilní aplikace. Okenní automatiku lze integrovat se systémem řízení inteligentních budov, díky čemu se hodí nejen do soukromých budov, ale také velkých objektů.