Vyhledat

Systém pro odtah kouře a tepla

Systém pro odtah tepla a kouře je zodpovědný za odvětrání kouře a toxických zplodin hoření z požárem zasaženého objektu, pro zajištění bezpečí podél únikových cest. Odvod tepla zabraňuje navíc působení vysokých teplot na budovu, které mohou způsobit její kolaps. 

GE 628 V2 skupinový panel

Panel grupowy przeznaczony do central RZN-E oraz GVL-E. Służy do sterowania napędami do oddymiania w powiązaniu z panelem liniowym LE 513.

ACN-IO501 vstupní/výstupní modul

Vstupní/výstupní modul s 8 libovolně konfigurovanými vstupy (alarm, závada, tlačítko větrání) a 8 libovolně konfigurovanými výstupy (alarm, závada, stav signálu „otevřený”). Jeho použití vyžaduje osazení centrály přídavným akumulátorem 1,2 Ah.

WE 516 povětrnostní panel

Povětrnostní panel určen pro centrály RZN-E a GVL-E. Umožňuje příjem a analýzu povětrnostních výstupů, např. signalizace zavření kvůli srážkám nebo větru.

ACN-GW501-MRTU-0200 brána protokolu Modbus

Brána Modubs s universálním rozhraním do sítě Modbus. Je vybavena integrovaným routerem a repeaterem AdComNet. Jednoduchá integrace se sítí AdComNet.

DXD 300-K BSY+ ozubnicový pohon

Tyto pohony se podobají řešením řady DXD 300-BSY+ HS, a liší se pouze napájením 230 V AC. Díky maximální síle 3000 N se hodí k použití s největšími okny a klapky zařazenými do systému odvodu kouře a tepla. Dostupná beztubusová varianta.

ZA 155 ozubnicový pohon

Jsou nejvýkonnější z celé řady ozubnicových pohonů ZA. Díky maximální síle 1500 N jsou vhodné pro použití s nejtěžšími střešními okny a klapky pro odvod kouře a tepla. Nabídka zahrnuje širokou škálu upevňujících konzol.

IM 44-K/M impulsní modul

Impulsní modul pro modulové a kompaktní centrály, který mění nepřetržitý signál na impulzní. Umožňuje spuštění systému pro odtah tepla a kouře a stornování výstrahy prostřednictvím spojení s hlavním protipožárním systémem (Systém varování a vyrozumění o požárním poplachu).

KA 34-BSY+ Set řetězové pohony

Jsou vybavené funkcí BSY+, která umožňuje integrovat až osmi pohonů do jedné soustavy. Jsou určené pro pohon velkých a těžkých okenních křídel zařazených do systému odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání.

RT 45 tlačítka zařízení pro odtah kouře a tepla

Tlačítko zařízení pro odtah kouře a tepla určené pro centrály systému odvodu kouře a tepla s napájením 24 V DC společnosti D+H. Signalizuje provozní stav (dozor, výstraha, poškození). Součástí sady je vyměnitelné značení ve 32 jazykových mutacích.

RZN 4408-M centrální jednotka pro odvod kouře a tepla

Modulová centrální řídicí jednotka ovládající systémy odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání určená pro použití v malých a středních objektech a sítích AdComNet. Maximální celkový příkon pohonů je 8 A. Obsluhuje dvě zóny odvodu kouře (2 řady, 3 skupiny). Umožňuje přímé napojení snímačů povětrnostních údajů a elektromagnetických přídrží.

V případě požáru je nejvíce nebezpečný kouř a toxické plyny: 9 na 10 osob zdržujících se v budově umírá kvůli otravě velmi toxickými zplodinami hoření. Proto také rychlý a efektivní odvod kouře má obrovský význam. Zařízení pro odvod kouře efektivně odstraňují kouř a toxické zplodiny hoření z budovy, a tím umožňují bezpečnou evakuaci. Systémy odvodu kouře a tepla nabízené společností D+H Polska jsou komplexním řešením, které lze použit nejen ve velkých, ale také malých objektech. Systém odvodu kouře a tepla je tvořen centrální jednotkou pro odvod kouře a tepla, snímačem odvodu kouře a tepla, tlačítkem zařízení pro odvod kouře a tepla, okny a klapky pro odvod kouře vybavené pohony. Vnitřní moduly a panely k centrálním jednotkám pro odvod kouře a tepla umožňují rozšíření a přizpůsobení funkce systému odvodu kouře potřebám objektu.