Vyhledat

Systémy požárních uzávěrů

Systémy požárních uzávěrů umožňují zamezit šíření požáru v budově. Díky tomu nejen minimalizuje ztrátu, ale také zajišťuje volnou a bezpečnou únikovou cestu.

BAZ-04-N-UT centrální jednotka požárních uzávěrů

Kompaktní centrála pro ovládání dveří a posuvných vrat v systému požárních uzávěrů. Umožňuje ruční spuštění pomocí vnějšího tlačítka, tlačítka na krytu nebo dálkově z protipožárních snímačů a centrálních jednotek požární signalizace.

GTR 048000 A01 elektromagnetický držák dveří

Elektromagnetický držák dveří na stěnu. Hodí se také pro použití s posuvnými vraty.

GTR 048000 A06 elektromagnetický držák dveří

Elektromagnetický držák dveří na stěnu. Je vybaven zabudovaným do krytu tlačítkem pro manuální uvolnění. Prodává se v sadě s nastavitelnou dveřní přídrží.

GTR 048000 A10 elektromagnetická dveřní přídrž

Elektromagnetická dveřní přídrž, nastavitelná s možností upevnění na stěnu nebo k podlaze. Existuje možnost nastavení úhlu kotevní desky. Prodává se v sadě s nastavitelnou dveřní přídrží.

Systémy požárních uzávěrů umožňují efektivně omezit šíření se požáru a současně minimalizují ztráty a umožňují bezpečnou evakuaci. Nabídka D+H Partner obsahuje prvky systému požárních uzávěrů, včetně elektromagnetických přidrží požárních dveří, centrálních jednotek požárních uzávěrů a tlačítek k ručnímu spuštění systému požárních uzávěrů. Dveřní přidrže jsou dostupné ve variantách určených pro montáž na podlahu nebo stěnu. Požární uzávěry patří mezi mnoho ostatních prvků požárního systému, a jejích použití je nařízeno zákonem. Zařízení ovládaná centrálou lze integrovat se systémem řízení inteligentních budov.