?>
Vyhledat

Politika kvality

Ve všech oblastech působení společnosti D+H, významných z hlediska kvality je uplatňován systém řízení kvality dle normy EN ISO 9001:2015 stanovený Knihou kvality.

Jeho implementace a udržení a podle něj vymezované priority a určované standardy jsou základem neustálého zlepšování společnosti, přizpůsobení a neustálého zdokonalování její nabídky v souladu s požadavky zákazníků. Systém řízení kvality platný ve firmě je založen na pravidelných auditech, umožnujících monitorování, měření spokojenost zákazníků, účinností a efektivitě systému, procesů a výrobků.

Společnost D+H Polsko získala certifikát, který potvrzuje splnění požadavků normy ISO 9001.
Politika kvality jako nejdůležitější dokument systému řízení kvality, popisuje strategii organizace spojenou s aktivitami, vývojem a zdokonalováním celé firmy. Je základnou pro stanovení cílů organizace a úkolů v ní realizovaných. Politika kvality popisuje naší vizí, misí a určuje odpovědnost majitelů všech procesů za její realizaci.

Základ naše politiky kvality tvoří:

​​

Rádi bychom inspirovali naše zákazníky, zajištěním nejen zákazníkům, ale také zaměstnancům a dodavatelům bezpečnost a férovou spolupráci.
Jako lídři oboru technologie spojené s oblastí zařízení pro odvod kouře a požárního odvětrávání nejen jsme si vědomi vlastních dovednosti, ale dokážeme je také využit. Jednáme odpovědně a máme smysl pro trh, nabízíme širokou perspektivu a neustále se rozvíjíme, co napomáhá dosáhnout předpokládané cíle.

Vykračujeme mimo očekávání naších zákazníků. Zákazníkům odborně poradíme a vždy nabízíme nejlepší řešení ve spojení s perfektní kvalitou služeb.
Zajišťujeme budoucnost skupiny díky neustálému vzdělávání, a jednoduché procesy nám umožňují přístup ke znalostem a transparentnosti. Jsme pohonem našeho vlastního vývoje, strategický a ekonomický nezávislým na ostatních společnostech.

pracownik jakości D+H Polskapracownik jakości w D+H MechatronicKontroler jakości w D+H