?>
Vyhledat

Systémy pohonů

Okenní pohony se mohou použit nejen v rámci systémů odvodu kouře, ale také přirozeného denního větrání. Nabídka obsahuje pohony okenního kování, dveřní pohony a dle použitého mechanismu také ozubnicové nebo řetězové pohony.

BDT 010-RC pohon kování

Pohon okenního kování se montuje místo tradiční kliky, vykonává tři funkce: sklápí, otevírá a blokuje okenní křídlo. Určený pro hliníkové, PVC a dřevěná okna. Spolupracuje s kováním Winkhaus activPilot Ergo.

BDT-Advanced pohon kování

Pohon okenního kování se montuje místo tradiční kliky, vykonává tři funkce: sklápí, otevírá a blokuje okenní křídlo. Určený pro hliníkové, PVC a dřevěná okna. Spolupracuje s kováním Winkhaus activPilot Ergo.

CDC-0252-1-ACB řetězový pohon

Jsou nejkompaktnějšími a nejtiššími pohony z naše nabídky. Jsou určené pro použití v systémech odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání. Může se zadlabat do okenní zárubně - pohon splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

CDC-0252-1-TMS+ řetězový pohon

Pohon je poháněn napětím 24 V DC. Systém TMS+ umožňuje synchronizovat chod dvou pohonů. Pohony lze zadlabat do hliníkových a plastových profilů.

CDC-0252-5-ACB řetězový pohon

Soustava pohonů CDC je napájena napětím 230 V AC. Pohony jsou určené pro použití v systémech přirozeného větrání. Mohou se napojit přímo na ovládací tlačítko bez nutnosti použit centrálou nebo napájecí zdroj.

CDC-TW-0502-1-ACB řetězový pohon

Do kompaktního krytu pohonů označených zkratkou TW, byly vložené dva řetězy, díky kterým pohon vytváří charakteristickou dvojitou sílu. Řešení je určeno pro velké okenní konstrukce.

CDP 1500-BSY+ řetězový pohon

Největší a nejsilnější řetězový pohon v naší nabídce. Jsou určené pro pohon velkých střešních oken zařazených do systému odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání. Kompatibilní s většinou hliníkových systémů dostupných na trhu.

CDP 1500-K-BSY+ řetězový pohon

Tento typ pohonů se vyznačuje symetrickým výstupem řetěze z tubusu a možností montáže rovnoběžně s konstrukcí sloupko-příčkové hliníkové fasády. Mohou se použit v systémech odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání.

CDP-TW 3000-BSY+ řetězový pohon

Pohony řady 3000-TW mohou zvedat okenní křídlo s hmotností nad 600 kg. Díky tímto parametrům se hodí pro použití v nejsofistikovanějších konstrukcích řešeních střešních světlíků, které jsou součástí systému pro odvod kouře a tepla a přirozeného větrání.

 

CDP-TW 3000-K-BSY+ řetězový pohon.jpg

Pohony řady 3000-TW-K se podobají řešením řady 3000-TW, a liší se pouze napájením 230 V AC. Možnost integrace až dvou kusů do jedné soustavy a individuálního programování vysunutí, rychlostí a ostatních parametrů.

Okenní pohony D+H se mohou použit nejen v rámci systémů odvodu kouře, ale také přirozeného denního větrání. Okenní pohony se nejčastěji vyskytují v oknech a klapkách pro odvod kouře a tepla, ale začínají se také objevovat, v místech, kde je zapotřebí automatizovat chod oken během odvětrání. Okenní automatika získává na popularitě nejen v kancelářských objektech, ale také ve veřejných budovách a soukromých stavbách. Okenní pohony jsou perfektním řešením problémů s otevíráním těžce dostupných křídel a velkoplošných prosklení. Oproti tomu v systémech odvodu kouře a tepla pohony v případě požáru odpovídají za rychlé a účinné otevření oken a klapek pro odvod kouře a tepla. Díky odstranění z budovy kouře a toxických zplodin, je možná bezpečná evakuace a omezení majetkové újmy. Podle typu použitého mechanizmu rozlišujeme řetězové pohony a ozubnicové pohony, kterých nabídku obohacují pohony okenního kování a dveřní pohony.