?>
Vyhledat

Centrální jednotky pro odvod kouře a tepla

Srdcem gravitačního systému odvodu kouře jsou centrální jednotky pro odvod kouře a tepla. Přijímá signály, pocházející např. z požárních snímačů a řídí chod zařízení dle určitého požárního scénáře.

CPS-B1-5-0101 centrální jednotka pro odvod kouře tepla

Kompaktní centrální řídicí jednotka ovládající systémy odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání určená pro použití v malých objektech. Maximální celkový příkon pohonů je 5 A. Umožňuje řádové připojení až 8 tlačítek odtahu kouře a 8 požárních snímačů. Prostor na liště DIN pro další moduly.

RZN 43xx-E centrální jednotka pro odvod kouře a tepla

Panelová centrální řídicí jednotka ovládající systémy odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání určená pro použití ve velkých objektech. Umožňuje obsluhu několika zón odvodu kouře a tepla a libovolné kombinace řad a skupin. Vybavena funkcí zvyšování výkonu a monitorovaní přerušení a zkratu vodičů.

RZN 4404-M centrální jednotka pro odvod kouře a tepla

Modulová centrální řídicí jednotka ovládající systémy odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání určená pro použití v malých a středních objektech a sítích AdComNet. Maximální celkový příkon pohonů je 4 A. Obsluhuje dvě zóny odvodu kouře (2 řady, 2 skupiny). Umožňuje přímé napojení snímačů povětrnostních údajů a elektromagnetických přídrží.

RZN 4408-K centrální jednotka pro odvod kouře a tepla

Kompaktní centrální řídicí jednotka ovládající systémy odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání určená pro použití v malých a středních objektech a sítích AdComNet. Obsluhuje jednu zónu odvodu kouře a tepla (1 řada, 2 skupiny). Maximální celkový příkon pohonů je 8 A. Umožňuje řádové připojení až 8 tlačítek odtahu kouře a 14 požárních snímačů.

RZN 4408-M centrální jednotka pro odvod kouře a tepla

Modulová centrální řídicí jednotka ovládající systémy odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání určená pro použití v malých a středních objektech a sítích AdComNet. Maximální celkový příkon pohonů je 8 A. Obsluhuje dvě zóny odvodu kouře (2 řady, 3 skupiny). Umožňuje přímé napojení snímačů povětrnostních údajů a elektromagnetických přídrží.

RZN 4416-M  centrální jednotka pro odvod kouře a tepla

Modulová centrální řídicí jednotka ovládající systémy odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání určená pro použití v malých a středních objektech a sítích AdComNet. Maximální celkový příkon pohonů je 16 A. Obsluhuje dvě zóny odvodu kouře (2 řady, 3 skupiny). Umožňuje přímé napojení snímačů povětrnostních údajů a elektromagnetických přídrží. Vybavená jednou volnou zásuvkou pro dodatečné moduly.

RZN 4503-T centrální jednotky pro odvod kouře a tepla

Kompaktní centrální řídicí jednotka ovládající systémy odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání určená pro použití v malých objektech. Obsluhuje jednu zónu odvodu kouře a tepla (1 řada, 1 skupina). Maximální celkový příkon pohonů je 3 A. Umožňuje řádové připojení až 8 tlačítek odtahu kouře a 14 požárních snímačů.

Centrála je srdcem systému pro odvod kouře a tepla – přijímá a předává signály mezi poplašnými zařízeními a pohony takovým způsobem, aby v případě vypuknutí požáru zajistit rychlé otevření oken a klapek za účelem odstranění kouře z objektu. Nabídka D+H Polska obsahuje kompaktní centrální jednotky pro odvod kouře a tepla a modulové centrály odvodu kouře a tepla určené k použití v malých a středních objektech, a také panelové centrální jednotky pro odvod kouře a tepla, které úspěšně obsluhují několik požárních úseků ve velkých objektech. Pomocí panelů a vnitřních modulů lze rozšiřovat centrální jednotky D+H. Díky tomu je možná optimalizace funkcionality systému bez ohledu na to, zda se jedná o odvětrávání schodiště, nebo komplikovaný systém odvodu kouře a tepla z velkoplošné budovy.