?>
Vyhledat

Řetězové pohony CDP

Nejodolnější z celé řady řetězových pohonů. Určené pro velká a těžká střešní okna. Po osazení jsou na stejné úrovní jako sloupkopříčková konstrukce střešních světlíků.

CDP 1500-BSY+ řetězový pohon

Největší a nejsilnější řetězový pohon v naší nabídce. Jsou určené pro pohon velkých střešních oken zařazených do systému odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání. Kompatibilní s většinou hliníkových systémů dostupných na trhu.

CDP 1500-K-BSY+ řetězový pohon

Tento typ pohonů se vyznačuje symetrickým výstupem řetěze z tubusu a možností montáže rovnoběžně s konstrukcí sloupko-příčkové hliníkové fasády. Mohou se použit v systémech odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání.

CDP-TW 3000-BSY+ řetězový pohon

Pohony řady 3000-TW mohou zvedat okenní křídlo s hmotností nad 600 kg. Díky tímto parametrům se hodí pro použití v nejsofistikovanějších konstrukcích řešeních střešních světlíků, které jsou součástí systému pro odvod kouře a tepla a přirozeného větrání.

 

CDP-TW 3000-K-BSY+ řetězový pohon.jpg

Pohony řady 3000-TW-K se podobají řešením řady 3000-TW, a liší se pouze napájením 230 V AC. Možnost integrace až dvou kusů do jedné soustavy a individuálního programování vysunutí, rychlostí a ostatních parametrů.

Certifikované pohony CDP jsou určené k oknům pro odvod kouře a tepla. Mohou se také použit v systémech přirozeného větrání, zejména v místnostech s velkým a těžkým prosklením. Řetězové pohony řady CDP dokážou nadzvednout okenní křídlo o hmotnosti přesahující 300 kg. Toto řešení se perfektně hodí v případě velkých střešních oken a mohutných světlíků. V případě vzniku požáru mají pohony oken pro odvod kouře a tepla za úkol otevřít okenní křídla, aby co nejrychleji zajistit odvod zplodin hoření nahromaděných uvnitř budovy. Okna vybavené řetězovými pohony mohou být za běžných podmínek využívaný pro přirozené denní větrání. Je to nejen způsob jak zlepšit kvalitu vzduchu v objektu, ale také optimalizovat náklady na klimatizaci. Pohony oken řady CDP se vyznačují estetickou montáží souběžnou okennímu profilu.