Vyhledat

Ozubnicové pohony DXD

Nejvýkonnější námi nabízený ozubnicový pohon. Používá se do specializovaných, velkých a těžkých konstrukcí a největších klapek pro odvod kouře a tepla.

DXD 300-BSY+ ozubnicový pohon

Nejvýkonnější ozubnicový pohon z nabídky D+H. Díky maximální síle 3000 N se hodí k použití s největšími okny a klapky zařazenými do systému odvodu kouře a tepla. Možnost integrace až 4 pohonů do jedné skupiny.

DXD 300-K BSY+ ozubnicový pohon

Tyto pohony se podobají řešením řady DXD 300-BSY+ HS, a liší se pouze napájením 230 V AC. Díky maximální síle 3000 N se hodí k použití s největšími okny a klapky zařazenými do systému odvodu kouře a tepla. Dostupná beztubusová varianta.

DXD je nejsilnějším ozubnicovým pohonem v nabídce D+H určeným k velkým a těžkým střešním oknům. Díky solidní konstrukci a perfektním technickým parametrům je spolehlivým řešením pro okna a klapky v rámci systémů pro odvod kouře a tepla. Okenní pohony DXD se mohou úspěšně použit také k přirozenému větrání. Okna pro odvod kouře a tepla vybavené ozubnicovými pohony se běžně využívají pro denní větraní budovy. Jsou ovladatelné z úrovně centrály nebo pomocí tlačítka, a také umožňují integrovat chod 4 pohonů současně. Díky tomu je ovládání okenní automatiky v budově vylepšeno nejen v případě systému odvodu kouře a tepla, ale také přirozeného větrání. Okna a klapky vybavené ozubnicovými pohony DXD se používají nejen pro odvod kouře a tepla z malého schodiště, ale také velkých objektů, jako třeba sportovní nebo průmyslové haly a sklady.