?>
Vyhledat

Tlačítko větrání

Nejjednodušším způsobem řízení chodu oken vybavených pohony je tlačítko. Tlačítka jsou dostupná v různých provedeních, s možností montáže na omítku nebo pod omítku, s dodatečným zabezpečením v podobě zámku nebo LED hlásičem.

LT 43-U-PL podomítkové tlačítko větrání

Podomítkové tlačítko větrání s napájením 24 V DC a 230 V AC, pro ovládání soustavy větrácích zařízení v rámci větrácích systémů.

LT 84-A nástěnné vodotěsné tlačítko větrání

Nástěnné ovládací tlačítko větrání se zvýšeným stupněm krytí, k soustavám větrácích zařízení v rámci větrácích systémů. 

SLT 42-A nástěnné vodotěsné tlačítko větrání se zámkem

Nástěnné ovládací tlačítko větrání se zvýšeným stupněm krytí a zámkem, k soustavám větrácích zařízení v rámci větrácích systémů.

 

SLT 42-U-PL podomítkové tlačítko větrání se zámkem a LED hlásičem

Podomítkové tlačítko větrání se zámkem a LED hlásičem, pro ovládání soustavy větrácích zařízení v rámci větrácích systémů. 
 

Tlačítka požárního odvětrání umožňují snadné a pohodlné řízení chodu oken v rámci systému přirozeného větrání. Jsou základním řešením, které může být doplněno systémem dálkového ovládání okenní automatiky. Tlačítka požárního odvětrání jsou dostupná v mnoha variantách zohledňujících různá možná použití a investorské potřeby. Nabídka D+H obsahuje tlačítka požárního odvětrání s možností montáže na omítku nebo pod omítku, tlačítka s LED hlásičem, tlačítka pro obsluhu povětrnostní automatiky, tlačítka požárního odvětrání se zámkem a mnoho dalších. Tlačítka požárního odvětrání umožňují účinně otevřít a zavřít okna, a také zastavit chod pohonu po dosažení žádaného úhlu otevření křídla.