Vyhledat

Síťové adaptéry

Síťové adaptéry jsou určené k napojení pohonů, které pracují při napětí 24 V AC na systém s napětím 230 V DC. Různé typy se liší krytem, stupněm krytí IP a možnostmi montáže.

PS-VE1 síťový adaptér

Řídicí síťový adaptér s napájením 24 V DC ovládající pohony, který se používá v systémech přirozeného větrání. Celkový proud připojených k němu pohonů je 1 A. K ovládání vyžadují dodatečné tlačítko větrání LT 84 U-V, nebo LT 43-U-PL.

PS-VE4 síťový adaptér

Řídicí síťový adaptér s napájením 24 V DC ovládající pohony (také s funkcí BSY+), který se používá v systémech přirozeného větrání. Celkový proud připojených k němu pohonů je 4 A. K ovládání vyžadují dodatečné tlačítko větrání LT 84 U-V, nebo LT 43-U-PL. 
 

Pod omítkový napájecí zdroj určený k napájení pohonů 24 V DC. Umožňuje připojení jednoho pohonu, celkový proud až 0,7 A.

SNT 1-U síťový adaptér

Řídicí síťový adaptér ovládající pohony kování BDT 010-RC nebo BDT-Advanced. Umožňuje napájení jednoho pohonu, spojuje proud do 1 A. 

SNT 2  síťový adaptér

Řídicí síťový adaptér s napájením 24 V DC ovládající pohony, který se používá v systémech přirozeného větrání. Celkový proud připojených k němu pohonů je 2 A. K ovládání vyžadují dodatečné tlačítko větrání LT 84 U-V, nebo LT 43-U-PL. 

Síťové adaptéry k pohonům používaným v rámci systémů přirozeného větrání. Zajišťují nezávislý, zdroj napájení okenních pohonů a snadnou montáž. Jsou kompatibilní s ostatními prvky systému přirozeného větrání D+H jako např. tlačítka požárního odvětrávání nebo snímače povětrnostních údajů. Dle typu mohou napájet jeden pohon nebo skupinu pohonů. Tím umožňuje vytvořit komplexní systém odvětrávání objektu, který zahrnuje napájení, pohony a tlačítka pro spouštění otevírání oken. Dle potřeby máme na výběr několik typů síťových adaptérů, které se liší technickými parametry, možnostmi montáže a IP krytím.