Vyhledat

Řetězové pohony CDC

Patří mezi nejtišší a nejkompaktnější řetězové pohony v naší nabídce. Mohou se použit v systémech odtahu kouře a tepla, přirozeného větrání a přívodu čerstvého vzduchu. Pohony lze skryt uvnitř okenní konstrukce.

CDC-0252-5-ACB řetězový pohon

Soustava pohonů CDC je napájena napětím 230 V AC. Pohony jsou určené pro použití v systémech přirozeného větrání. Mohou se napojit přímo na ovládací tlačítko bez nutnosti použit centrálou nebo napájecí zdroj.

CDC-TW-0502-1-ACB řetězový pohon

Do kompaktního krytu pohonů označených zkratkou TW, byly vložené dva řetězy, díky kterým pohon vytváří charakteristickou dvojitou sílu. Řešení je určeno pro velké okenní konstrukce.

CDC-0252-1-TMS+ řetězový pohon

Pohon je poháněn napětím 24 V DC. Systém TMS+ umožňuje synchronizovat chod dvou pohonů. Pohony lze zadlabat do hliníkových a plastových profilů.

CDC-0252-1-ACB řetězový pohon

Jsou nejkompaktnějšími a nejtiššími pohony z naše nabídky. Jsou určené pro použití v systémech odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání. Může se zadlabat do okenní zárubně - pohon splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Pohony CDC jsou určené k oknům pro odvod kouře a tepla a oknům používaným v rámci systému přirozeného větrání. Vyznačují se výjimečně tichým chodem – patří mezi nejtišší řetězové pohony na trhu. Okenní pohony řady CDC se mohou vložit dovnitř okenního profilu, díky čemu je zajištěná maximální diskrétnost a estetika okenní automatiky. Štíhlost tvaru pohonů způsobí, že i při montáži na povrchu jejích kryty sladí s tvarem okna. Okenní pohony této řady jsou perfektním řešením estetických a funkcionálních rozpaků, které vznikají u náročných projektů průčelí a světlíků. Jako certifikované pohony odvětrávání se mohou použit s gravitačními systémy odvodu kouře a tepla, nebo také denního větrání budov. Řetězové pohony CDC jsou kompatibilní s hliníkovými, plastovými a dřevěnými systémy.