?>
Vyhledat

Řetězové pohony CDC

Patří mezi nejtišší a nejkompaktnější řetězové pohony v naší nabídce. Mohou se použit v systémech odtahu kouře a tepla, přirozeného větrání a přívodu čerstvého vzduchu. Pohony lze skryt uvnitř okenní konstrukce.

CDC-0252-1-ACB řetězový pohon

Jsou nejkompaktnějšími a nejtiššími pohony z naše nabídky. Jsou určené pro použití v systémech odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání. Může se zadlabat do okenní zárubně - pohon splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

CDC-0252-1-TMS+ řetězový pohon

Pohon je poháněn napětím 24 V DC. Systém TMS+ umožňuje synchronizovat chod dvou pohonů. Pohony lze zadlabat do hliníkových a plastových profilů.

CDC-0252-5-ACB řetězový pohon

Soustava pohonů CDC je napájena napětím 230 V AC. Pohony jsou určené pro použití v systémech přirozeného větrání. Mohou se napojit přímo na ovládací tlačítko bez nutnosti použit centrálou nebo napájecí zdroj.

CDC-TW-0502-1-ACB řetězový pohon

Do kompaktního krytu pohonů označených zkratkou TW, byly vložené dva řetězy, díky kterým pohon vytváří charakteristickou dvojitou sílu. Řešení je určeno pro velké okenní konstrukce.

Pohony CDC jsou určené k oknům pro odvod kouře a tepla a oknům používaným v rámci systému přirozeného větrání. Vyznačují se výjimečně tichým chodem – patří mezi nejtišší řetězové pohony na trhu. Okenní pohony řady CDC se mohou vložit dovnitř okenního profilu, díky čemu je zajištěná maximální diskrétnost a estetika okenní automatiky. Štíhlost tvaru pohonů způsobí, že i při montáži na povrchu jejích kryty sladí s tvarem okna. Okenní pohony této řady jsou perfektním řešením estetických a funkcionálních rozpaků, které vznikají u náročných projektů průčelí a světlíků. Jako certifikované pohony odvětrávání se mohou použit s gravitačními systémy odvodu kouře a tepla, nebo také denního větrání budov. Řetězové pohony CDC jsou kompatibilní s hliníkovými, plastovými a dřevěnými systémy.