Vyhledat

Elektromagnetické držáky a destičkové držáky

Elektromagnetické přídrže zajišťují dveře v otevřené poloze a v případě požáru se uvolní a uzavřou požární úsek, čímž zabraní šíření ohně. Mohou být napojené na BMS nebo centrálu protipožárních uzávěrů.

GTR 048000 A10 elektromagnetická dveřní přídrž

Elektromagnetická dveřní přídrž, nastavitelná s možností upevnění na stěnu nebo k podlaze. Existuje možnost nastavení úhlu kotevní desky. Prodává se v sadě s nastavitelnou dveřní přídrží.

GTR 048000 A01 elektromagnetický držák dveří

Elektromagnetický držák dveří na stěnu. Hodí se také pro použití s posuvnými vraty.

GTR 048000 A06 elektromagnetický držák dveří

Elektromagnetický držák dveří na stěnu. Je vybaven zabudovaným do krytu tlačítkem pro manuální uvolnění. Prodává se v sadě s nastavitelnou dveřní přídrží.

Elektromagnetické přídrže se využívají v systémech požárních uzávěrů a protipožární ochrany. Za běžného provozu objektu mohou držet dveře v otevřené poloze, a v případě požáru povolit aretaci, umožnit uzavření dveří a omezit tím šíření kouře a ohně v budově. Dveřní přídrže fungují v rámci systému požárních uzávěrů. Mohou být napojené na BMS. Dle předpokladu projektu dveře jsou vybavené elektromagnetickými přídrží připevňovanými na stěnu nebo k podlaze. Některé modely se mohou použit u posuvných vrat. D+H nabízí také destičkové a teleskopické držáky elektromagnetických přídrží. Vysoká kvalita provedení zaručuje spolehlivý chod držáků v systémech požárních uzávěrů.