Vyhledat

Elektromagnetické držáky a destičkové držáky

Elektromagnetické přídrže zajišťují dveře v otevřené poloze a v případě požáru se uvolní a uzavřou požární úsek, čímž zabraní šíření ohně. Mohou být napojené na BMS nebo centrálu protipožárních uzávěrů.

GTR 048000 A01 elektromagnetický držák dveří

Elektromagnetický držák dveří na stěnu. Hodí se také pro použití s posuvnými vraty.

GTR 048000 A06 elektromagnetický držák dveří

Elektromagnetický držák dveří na stěnu. Je vybaven zabudovaným do krytu tlačítkem pro manuální uvolnění. Prodává se v sadě s nastavitelnou dveřní přídrží.

GTR 048000 A10 elektromagnetická dveřní přídrž

Elektromagnetická dveřní přídrž, nastavitelná s možností upevnění na stěnu nebo k podlaze. Existuje možnost nastavení úhlu kotevní desky. Prodává se v sadě s nastavitelnou dveřní přídrží.

Elektromagnetické přídrže se využívají v systémech požárních uzávěrů a protipožární ochrany. Za běžného provozu objektu mohou držet dveře v otevřené poloze, a v případě požáru povolit aretaci, umožnit uzavření dveří a omezit tím šíření kouře a ohně v budově. Dveřní přídrže fungují v rámci systému požárních uzávěrů. Mohou být napojené na BMS. Dle předpokladu projektu dveře jsou vybavené elektromagnetickými přídrží připevňovanými na stěnu nebo k podlaze. Některé modely se mohou použit u posuvných vrat. D+H nabízí také destičkové a teleskopické držáky elektromagnetických přídrží. Vysoká kvalita provedení zaručuje spolehlivý chod držáků v systémech požárních uzávěrů.