Vyhledat

Zamykací pohon VLD

Tyto pohony řídí chod kování, které lze skryt uvnitř okenního rámu. Shodu s normou PN-EN 12101-2 celé sady, včetně oken pro odvod kouře a tepla a pohonů prokazuje certifikát.

VLD 51 lineární pohon

Lineární pohon aretace s možností montáže do okenního rámu. Spolupracuje se všemi pohony D+H vybavenými technologií BRV. U toho modelu existuje možnost nastavení směru aretace, nouzového blokování a manuálního otevírání.

VLD 51-BSY+ lineární pohon

Lineární pohon aretace s možností montáže do okenního rámu. Spolupracuje se všemi pohony D+H vybavenými technologií BSY+ a ACB. Možnost integrace až 6 pohonů do jednoho okna.

Pohon aretace VLD je určen k automatické fixace oken a může se zabudovat dovnitř rámu. Je kompatibilní se všemi pohony D+H vybavenými technologií BSY+. Může se použit v systémech přirozeného větrání a odvodu kouře a tepla. Automatická fixace zajišťuje zvýšení ochrany proti vloupání a zlepšení těsnění oken. Zabudováním pohonu aretace dovnitř okenního profilu se omezuje vliv na celkový vzhled okna. Je to velmi funkcionální a estetické řešení. Okna vybavená pohonem aretace mohou se nouzově fixovat a ručně otevřít. Existuje také možnost nastavení směru aretace.