Vyhledat

Dveřní pohony DDS

Dveřní pohon je určen pro použití v systémech přívodu čerstvého vzduchu. Kompatibilní s jedno- a dvoukřídlovými konstrukcemi, a také dveřmi řízenými systémem BMS.

DDS 54/500 dveřní pohon

Pohon pro jedno- a dvoukřídlové dveře zařazené do systému přívodu čerstvého vzduchu. Prodává se v sadě s upevňujícími konzoly pro montáž nad dveřmi nebo na zárubeň.

DDS 54/500 je pohon dveří určen pro otevírání a zavírání křídel v systémech přívodu čerstvého vzduchu. Řada DDS se vyznačuje kompaktní odolnou konstrukcí a velkou hnací sílou. Pohony lze montovat nad dveřmi nebo na zárubeň. Mohou se natřít libovolným lakem, dokonce v barvách neuvedených ve vzorníku barev RAL, aby se nelišily od barvy výplně stavebního otvoru. Díky tomu lze dosáhnout estetického plně funkčního řešení, které slouží pro přívod čerstvého vzduchu. Samotné provzdušňování je založeno na přívodu vzduchu do určeného požárního úseku za účelem zlepšení účinnosti odvodu kouře a tepla. Toto umožňují křídla vybavené certifikovanými dveřními pohony. Kromě přidržování pomocí přidrže se mohou dveře otevřít i manuálně. Možnost použit také u dvoukřídlových konstrukcí.