Vyhledat

Řetězové pohony VCD

Určené k použití v rámci systémů přirozeného větrání, osazení do svislých i střešních profilů hliníkových, dřevěných nebo plastových oken.

VCD 203 řetězový pohon

Řetězový pohon VCD 203 je určen pro otevírání a zavírání průčelních a velkoplošných oken zařazených do systému přirozeného větrání. Je charakteristický tichým chodem, kompaktní konstrukcí a možností nastavení vysunutí pomocí magnetu.

VCD 204 řetězový pohon

Stejně jako řetězový pohon VCD 203 je určen pro otevírání a zavírání průčelních a velkoplošných oken zařazených do systému přirozeného větrání. Navíc je vybaven centrálně umístěným výstupem řetězu a vysunutí činí až 350 mm.

VCD 204-K řetězový pohon

Tento blíženec pohonu VCD 204, je pohaněn napětím 230 V AC. Může se napojit přímo na ovládací tlačítko bez nutnosti použit centrálu nebo napájecí zdroj.

VCD 204-K-TMS+ Set řetězový pohon

Je to dvojče pohonu VCD 204, pouze s napájecím napětím 230 V AC. Může se přímo připojit do ovládacího tlačítka bez nutnosti použit centrálu nebo napájecí zdroj. Pohony jsou vybavené funkcí TMS+, která umožnuje jejích snadnou synchronizaci.

VCD 204 TMS+ Set řetězový pohon

Tato sada dvou pohonů řady VCD 204 je určena pro větší okenní konstrukce. Pohony jsou vybavené funkcí TMS+, proto se snadno synchronizují.

VCD-0204-1-ACB řetězový pohon

Řetězový pohon VCD-0204-1-ACB se používá při přirozeném větrání. Vybaven technologií ACB – Advanced Communication Bus, se snadno konfiguruje v rámci systému pro řízení inteligentních budov.

Řetězové pohony řady VCD se používají v systémech přirozeného větrání. Pohony umožňují automatizovat chod oken, což nejen zvyšuje pohodlí, ale také efektivitu cirkulace vzduchu uvnitř budovy. Protože okenní automatika zajišťuje nepřetržitý, kontrolovaný přistup k čerstvému vzduchu. Tohle má obrovský význam pro pohodlí osob zdržujících se po celý den uvnitř budovy. Pohony oken řady VCD najdou své uplatnění nejen ve velkých objektech, ale také v soukromých budovách. Řetězovým pohonem lze osadit plastové, hliníkové nebo dřevěné vyplně stavebních otvorů. Jsou perfektním řešením problémů s otevíráním těžce dostupných oken a velkoplošných prosklení, které nejčastěji vynecháváme z provozu kvůli výšce a omezenému přístupu ke klice. K řetězovým pohonům řady VCD nabízíme velký výběr připevňovacích konzol.