?>
Vyhledat

Řetězové pohony KA

Tyto řetězové pohony, se z celé naší nabídky používají nejčastěji v systémech odvodu kouře a tepla. Celá řada variant upevňujících konzol umožňuje montáž i ve velmi rafinovaných průčelích.

KA 34 řetězový pohon

Soustava pohonů určená pro použití se všemi typy oken. Maximální výkon pohonů dosahuje 300 N a vysunutí 1300 mm. Mohou se použit v systémech odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání.

KA 34-BSY+ Set řetězové pohony

Jsou vybavené funkcí BSY+, která umožňuje integrovat až osmi pohonů do jedné soustavy. Jsou určené pro pohon velkých a těžkých okenních křídel zařazených do systému odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání.

KA 34-K řetězový pohon

Pohony s napětím 230 V AC, jsou určené pro pohon velkých a těžkých okenních křídel zařazených do systému přirozeného větrání. Dokonalé se hodí pro osazení do malých zahradních konstrukci.

KA-54 KA 54 řetězový pohon

Jsou charakteristické velkou silou dosahující až 500 N. Vhodné pro použití ve všech typech oken zařazených do systému odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání. Vybaveny funkcí High Speed (HS) pro rychlé otevírání oken v případě požáru.

KA 54-BSY+ Set řetězové pohony

Řetězové pohony jsou poháněny napětím 24 V DC. Vhodné pro použití v rámci systémů odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání. Funkce High Speed (HS) umožňuje rychlé otevření okna v případě vypuknutí požáru.

KA 54-K řetězový pohon

Řetězové pohony jsou poháněny napětím 230 V AC. Umožňuje automatizovaný chod oken v systémech přirozeného větrání. Mohou se použit bezmála se všemi typy dřevěných výplní stavebních otvorů.

KA-K-BSY+ Set řetězový pohon

Sada dvou pohonů KA s napájením 230 V AC pro použití v systémech přirozeného větrání. Umožňuje integrovat až dva pohony do jedné soustavy a připojit ovládací tlačítko bez nutnosti použit centrálu nebo napájecí zdroj.

KA-TW-BSY+ řetězový pohon

Navržené pro otevírání největších a nejtěžších okenních křídel. Pohon je vybaven dvěma řetězy a maximální sílou 600 N. Je určen pro chod v rámci přirozeného větrání.

KA-TW-K-BSY+ řetězovy pohon

Toto řešení se liší od varianty CDC-TW-BSY+, pouze napájením 230 V AC. K použití pouze v systémech přirozeného větrání. Možnost napojení přímo na ovládací tlačítko bez nutnosti použit centrálu nebo napájecí zdroj.

Certifikované pohony KA určené k oknům pro odvod kouře a tepla, najdou také své uplatnění v systémech přirozeného větrání ke všem typům oken. Pohony jsou vybavené speciální stabilizací řetězu a elektronickým obvodem motoru řízeným digitálním mikroprocesorem. Funkce High Speed zajišťuje rychlé otevření okna pro odvod kouře a tepla v případě vypuknutí požáru. Okenní pohony řady KA najdou své uplatnění nejen ve velkých objektech, ale také v soukromých budovách, např. v systémech odvodu kouře schodiště nebo v malých zahradních konstrukcích. Při každodenním použití budovy se mohou okna vybavené řetězovými pohony otevírat za účelem větrání požárního úseku, ve kterých se nachází. Chod oken lze ovládat z úrovně centrály nebo pomocí tlačítka. Přirozené větrání s využitím okenních pohonů významně zlepšuje cirkulaci čerstvého vzduchu uvnitř budovy.