Vyhledat

Ozubnicové pohony ZA

Tyto ozubnicové pohony se z celé naší nabídky používají nejčastěji v systémech odvodu kouře a přirozeného větrání. Pohánějí námi nabízené klapky pro odvod kouře a tepla a střešní okna. Dostupné ve dvou variantách s napájením 24 a 230 V.

Stránky

ZA 155-BSY+ HS Set ozubnicové pohony

Sada dvou ozubnicových pohonů s napájením 24 V DC a maximální silou 1500 N, pro použití v systémech odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání. Jsou vybavené funkcí BSY+, která umožňuje integrovat až 8 pohonů do jedné skupiny a funkcí High Speed (HS) pro rychlé otevření okna v případě vypuknutí požáru.

ZA 105-HS ozubnicový pohon

Pohony se hodí ke všem typům oken, klapek a střešních světlíků, které jsou součástí systému pro odvod kouře a tepla. Připojení přívodního kabelu z vrchu nebo zespodu a objednání beztubusové varianty je samozřejmostí.

ZA 155-K-BSY+ HS ozubnicový pohon

Nejvýkonnější ozubnicový pohon řady ZA s napájením 230 V AC se používá v rámci systémů pro odvod kouře a tepla. Vybaven funkcí High Speed (HS) pro rychlé otevírání oken v případě požáru. Možnost integrace až 4 pohonů do jedné skupiny.

ZA 85 ozubnicový pohon

Pohony se hodí ke všem typům oken, klapek a střešních světlíků, které jsou součástí systému přirozeného větrání. Model s vysunutím až 426 mm je možné použít i v systémech pro odvod kouře a tepla.

ZA 155-HS ozubnicový pohon

Pohony s napájením 24 V DC a maximální sílou 1500 N, se hodí k použití s velkými a těžkými okny a klapky zařazenými do systému pro odvod kouře a tepla. Vybaveny funkcí High Speed (HS) pro rychlé otevírání oken v případě požáru.

ZA 105-K ozubnicový pohon

Pohony s napájením 230 V AC, se vyznačují maximální sílou 1000 N, a hodí se pro použití v systémech přirozeného větrání. Možnost napojení přímo na ovládací tlačítko bez nutnosti použit centrálu nebo napájecí zdroj.

ZA 105 ozubnicový pohon

Ozubnicové pohony se vyznačují maximální sílou 1000 N. Jsou určené pro použití v systémech odtahu kouře a tepla (maximální vysunutí 426 mm) a přirozeného větrání. Dostupná beztubusová varianta. Umožňuje připojení přívodního kabelu z vrchu nebo zespodu.

ZA 85-BSY+ HS Set ozubnicové pohony

Sada dvou ozubnicových pohonů s napájením 24 V DC a maximální silou 800 N, pro použití v systémech odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání. Jsou vybavené funkcí BSY+, která umožňuje integrovat až 8 pohonů do jedné skupiny a funkcí High Speed (HS) pro rychlé otevření okna v případě vypuknutí požáru.

ZA 105-K-BSY+ ozubnicový pohon

Pohony s napájením 230 V AC, se vyznačují maximální sílou 1000 N, a hodí se pro použití v systémech přirozeného větrání. Jsou vybavené funkcí BSY+, která umožňuje integrovat až 4 pohony do jedné soustavy.

ZA 155 ozubnicový pohon

Jsou nejvýkonnější z celé řady ozubnicových pohonů ZA. Díky maximální síle 1500 N jsou vhodné pro použití s nejtěžšími střešními okny a klapky pro odvod kouře a tepla. Nabídka zahrnuje širokou škálu upevňujících konzol.

ZA patří mezi nejvyhledávanější certifikované pohony oken pro odvod kouře a tepla firmy D+H. Používají ke všem typům oken, klapek a světlíků v systémech odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání. Funkce High Speed umožňuje rychlé otevření okna v případě vypuknutí požáru. V běžném provozu se mohou okna a klapky vybavené pohony otevírat pro zajištění odvětrání. Ozubnicové pohony ZA jsou vybavené elektronickým obvodem motoru řízeným digitálním mikroprocesorem a možností individuálního naprogramování prostřednictvím rozhraní D+H. Solidní konstrukce pohonů, perfektní technické parametry a široký rozsah vysouvání způsobí, že pohony k oknům pro odvod kouře a tepla ZA jsou spolehlivým řešením pro systémy odvodu kouře a tepla. Dodatečnou výhodou je možnost připojení přívodního kabelu z vrchu nebo zespodu. ZA stejně jako ostatní okenní pohony D+H lze lakovat barvou přizpůsobenou odstínu vyplně stavebního otvoru.