Vyhledat

Ozubnicové pohony ZA

Tyto ozubnicové pohony se z celé naší nabídky používají nejčastěji v systémech odvodu kouře a přirozeného větrání. Pohánějí námi nabízené klapky pro odvod kouře a tepla a střešní okna. Dostupné ve dvou variantách s napájením 24 a 230 V.

ZA 105 ozubnicový pohon

Ozubnicové pohony se vyznačují maximální sílou 1000 N. Jsou určené pro použití v systémech odtahu kouře a tepla (maximální vysunutí 426 mm) a přirozeného větrání. Dostupná beztubusová varianta. Umožňuje připojení přívodního kabelu z vrchu nebo zespodu.

ZA 105-BSY+ HS Set ozubnicové pohony

Sada dvou ozubnicových pohonů s napájením 24 V DC a maximální silou 1000 N, pro použití v systémech odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání. Jsou vybavené funkcí BSY+, která umožňuje integrovat až 8 pohonů do jedné skupiny a funkcí High Speed (HS) pro rychlé otevření okna v případě vypuknutí požáru.

ZA 105-HS ozubnicový pohon

Pohony se hodí ke všem typům oken, klapek a střešních světlíků, které jsou součástí systému pro odvod kouře a tepla. Připojení přívodního kabelu z vrchu nebo zespodu a objednání beztubusové varianty je samozřejmostí.

ZA 105-K ozubnicový pohon

Pohony s napájením 230 V AC, se vyznačují maximální sílou 1000 N. Jsou určené pro použití v systémech odtahu kouře a tepla a přirozeného větráníí. Možnost napojení přímo na ovládací tlačítko bez nutnosti použit centrálu nebo napájecí zdroj.

ZA 105-K-BSY+ ozubnicový pohon

Pohony s napájením 230 V AC, se vyznačují maximální sílou 1000 N, a hodí se pro použití v systémech přirozeného větrání. Jsou vybavené funkcí BSY+, která umožňuje integrovat až 4 pohony do jedné soustavy.

ZA 155 ozubnicový pohon

Jsou nejvýkonnější z celé řady ozubnicových pohonů ZA. Díky maximální síle 1500 N jsou vhodné pro použití s nejtěžšími střešními okny a klapky pro odvod kouře a tepla. Nabídka zahrnuje širokou škálu upevňujících konzol.

ZA 155-BSY+ HS Set ozubnicové pohony

Sada dvou ozubnicových pohonů s napájením 24 V DC a maximální silou 1500 N, pro použití v systémech odtahu kouře a tepla a přirozeného větrání. Jsou vybavené funkcí BSY+, která umožňuje integrovat až 8 pohonů do jedné skupiny a funkcí High Speed (HS) pro rychlé otevření okna v případě vypuknutí požáru.

ZA 155-HS ozubnicový pohon

Pohony s napájením 24 V DC a maximální sílou 1500 N, se hodí k použití s velkými a těžkými okny a klapky zařazenými do systému pro odvod kouře a tepla. Vybaveny funkcí High Speed (HS) pro rychlé otevírání oken v případě požáru.

ZA 155-K-BSY+ HS ozubnicový pohon

Nejvýkonnější ozubnicový pohon řady ZA s napájením 230 V AC se používá v rámci systémů pro odvod kouře a tepla. Vybaven funkcí High Speed (HS) pro rychlé otevírání oken v případě požáru. Možnost integrace až 4 pohonů do jedné skupiny.

ZA 85 ozubnicový pohon

Pohony se hodí ke všem typům oken, klapek a střešních světlíků, které jsou součástí systému přirozeného větrání. Model s vysunutím až 426 mm je možné použít i v systémech pro odvod kouře a tepla.

ZA patří mezi nejvyhledávanější certifikované pohony oken pro odvod kouře a tepla firmy D+H. Používají ke všem typům oken, klapek a světlíků v systémech odvodu kouře a tepla a přirozeného větrání. Funkce High Speed umožňuje rychlé otevření okna v případě vypuknutí požáru. V běžném provozu se mohou okna a klapky vybavené pohony otevírat pro zajištění odvětrání. Ozubnicové pohony ZA jsou vybavené elektronickým obvodem motoru řízeným digitálním mikroprocesorem a možností individuálního naprogramování prostřednictvím rozhraní D+H. Solidní konstrukce pohonů, perfektní technické parametry a široký rozsah vysouvání způsobí, že pohony k oknům pro odvod kouře a tepla ZA jsou spolehlivým řešením pro systémy odvodu kouře a tepla. Dodatečnou výhodou je možnost připojení přívodního kabelu z vrchu nebo zespodu. ZA stejně jako ostatní okenní pohony D+H lze lakovat barvou přizpůsobenou odstínu vyplně stavebního otvoru.