?>
Vyhledat

Panely

Panely určené do centrály pro odvod kouře a tepla RZN-E a centrály pro požární odvětrání GVL-E, mají různé funkce podporující fungování systému přirozeného větrání a odvodu tepla a kouře.

GE 628 V2 skupinový panel

Panel grupowy przeznaczony do central RZN-E oraz GVL-E. Służy do sterowania napędami do oddymiania w powiązaniu z panelem liniowym LE 513.

GE 628-L V2 větrací skupinový panel

Skupinový větrací panel určen pro centrály RZN-E a GVL-E. Slouží k ovládání pohonů, umožňuje spojení s dalšími skupiny.

GE 650-Set sada skupinových panelů

Soustava skupinových panelů řídicích pohony D+H v systémech pro odvod kouře a tepla, určených pro centrály RZN-E, s napájením 230 V AC. Monitoruje vodiče v souladu s normou EN 12101-9, a má velmi vysoký výstupní proud (10 A).

LE 513 řádový panel

Řadový panel určen pro centrály RZN-E a GVL-E. Přizpůsoben pro připojení maximálně 14 hlásičů odtahu kouře a tepla a 8 tlačítek odtahu kouře a tepla na linku.

WE 516 povětrnostní panel

Povětrnostní panel určen pro centrály RZN-E a GVL-E. Umožňuje příjem a analýzu povětrnostních výstupů, např. signalizace zavření kvůli srážkám nebo větru.

Panely k centrálním jednotkám pro odvod kouře a tepla umožňují rozšíření a přizpůsobení funkce protipožárního systému potřebám objektu. Uplatňují se nejen v rámci malých systémů, např. gravitačního odvětrávání schodiště, ale také ve velkých projektech, které vyžadují synchronizaci chodu mnoha zařízení. U centrálních jednotek pro odvod kouře a tepla řady RZN-E lze použit mj. řádové panely pro připojení požárních snímačů a tlačítek spuštění odvodu kouře a tepla, skupinové panely ovládající pohony a spojující s dalšími skupiny. Nabídka D+H Polska zahrnuje také povětrnostní panely k centrálním jednotkám pro odvod kouře a tepla, které přijímají a zpracovávají signály ze snímače povětrnostních údajů. Tím umožňují automatické uzavření oken a klapek pro odvod kouře a tepla v případě silného větru nebo srážek. Panely se mohou použit nejen v rámci systémů odvodu kouře, ale také přirozeného denního větrání.