?>
Vyhledat

Systémy dálkového ovládání

Systém umožňuje řízení chodu oken pomocí dálkového ovládače. Je kompatibilní se všemi pohony D+H vybavenými radiovými přijímači a moduly dálkového ovládání.

 

RCM 230-11-U modul přijímače dálkového ovládání na 230 V AC

Modul přijímače dálkového ovládání pro přímé ovládaní okenních pohonů, větracích žaluzií nebo rolet s napájením 230 V AC. Umožňuje napojení až 10 rádiově ovládaných zařízení.

RCR 11-4 ovládač pro dálkové ovládání

Čtyřkanálový ovladač pro dálkové ovládání pohonů a modulů D+H. Frekvence přenosu 868 MHz, dosah až 100 m na volném prostranství. 

RCT 003-11-U modul vysílače dálkového ovládání

Modul dálkového vysílače pro bezdrátové ovládaní zařízení společnosti D+H pomocí nástěnných tlačítek nebo vazebního relé. Frekvence přenosu 868 MHz, dosah až 100 m na volném prostranství. 

Systémy dálkového rádiového ovládání umožňují kontrolu chodu oken pomocí ovládače. Je doplněním funkcionality tlačítka požárního odvětrání, které je pohodlnějším řešením – z pohodlí našeho gauče otevíráme a zavíráme okna ovládačem. Systém rádiového dálkového ovládání je kompatibilní se všemi pohony D+H vybavenými radiovými přijímači a moduly dálkového ovládání. Systém je odolný vůči rušení díky proměnlivému kódování přenosu. Systém dálkového ovládání zahrnuje moduly přijímače a vysílače pro zabudování do elektroinstalační krabice a dálkové ovládače, čtyř- nebo dvoukanálové dle potřeby. Dálkové ovládání okenní automatiky je velmi pohodlným řešením jak pro velké, tak pro soukromé budovy.